Nbl Probitoic ATP 20 Saşe

Nbl Probitoic ATP 20 Saşe

NBL
Stokta yok
Havale Fiyatı:
₺189,05

₺199,00
Aroma
  • Aromasız Aromasız


Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

NBL Probiotic ATP, 2 milyar aktif probiyotik ve ek olarak 5 vitamin ve lif içeriği ile desteklenmiş bir gıda takviyesidir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Bu gıda probiyotik mikroorganizma içerir.

Öne Çıkan Özellikler

Probiyotik Mikroorganizma

Vitamin İçeriği

1 Saşe

Porsiyon Miktarı

20

Porsiyon

Ürün Faydaları

Çocuklara özel geliştirilmiş dört farklı probiyotik kaynağı ile her saşe kullanımda vücuda 2 milyar CFU aktif probiyotik kazandırır.

5 vitamin ve lif içeriği ile desteklenmiş probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Probiyotiklerin herhangi bir kayba uğramadan bağırsaklara canlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan çift kaplama teknolojisi sayesinde yüksek biyoyararlanım sunar.

Hijyenik saşe formu sayesinde kolayca taşınabilir olup içeceklerde çözündürülerek ya da yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak tüketilebilir.

Bunları İçermez

ASPARTAM

DOMUZ KATKI MADDESİ

GDO

GLUTEN

Aroma - Aromasız

İçindekiler: Dekstroz, polidekstroz, fruktooligosakkarit, galaktooligosakkarit, vitamin C (L-Askorbik asit,) topaklanmayı önleyici (silikon dioksit), Lactobacillus casei, Vitamin E, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifdobacterium lactis, Vitamin B2 (Riboflavin), vitamin B6 (Pridoksin Hidroklorür), vitamin B1 (Tiamin Hidroklorür).

C Vitamini 25 mg
E Vitamini 8,0 mg
B1 Vitamini 0,5 mg
B6 Vitamini 0,5 mg
B2 Vitamini 0,5 mg
Fruktooligosakkarit 486 mg
Galaktooligosakkarit 100 mg


Standart Kullanım

Günde 1 kez sabah veya akşam yemekle beraber veya yemekten sonra gıda, su, süt ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılır. Günlük doz aşılmamalıdır.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password