NBL Glukozamin Kondroitin 90 Tablet

NBL Glukozamin Kondroitin 90 Tablet

NBL
Stokta yok
Havale Fiyatı:
₺417,05

₺439,00
Aroma
  • Aromasız Aromasız


 

NBL glukozamin kondroitin yapısındaki glukozamin ile eklem ve kemiklerde anti-inflamatuar destek sağlamaktadır. Yani diz, eklem ve kıkırdakta iltihap olmasına engelleyici bariyer oluşturan bir bileşendir. Ayrıca glukozamin yaşlandırma karşıtı anti-aging etki göstermektedir. Yaşa bağlı eklem ve kemik ağrılarında destek sağlayarak ağrıların azaltılmasında yardımcı olmaktadır. Kireçlenme ve kalça, kemik , diz kapağı ağrılarında takviye ürün olarak ağrılarına azalmasında yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki kondroitin sülfat , kireçlenme tedavisinde kullanılmakta olan bir bileşendir. NBL Glukozamin Kondroitinin yapısında da kondroitin sülfat bulunmakta olup azalan kıkırdak sıvısının azalması sonucu oluşan kireçlenme ağrılarında semptom azaltıcı etki göstermeye meyillidir. Kemik aşınmalarına bağlı kemiklerde ve dizlerdeki ağrıyı azaltıcı etkidedir. Özetle NBL Glukozamin Kondrotin eklem ve kemik onarımı ve bakımına destek sağlamakta olup ilaç değil takviye edici doğal bir üründür.

Öne Çıkan Özellikler

1.5G

Glukozamin HCI

1.2G

Kondoitin Sülfat

2 Tablet

Porsiyon Miktarı

45

Porsiyon

Ürün Faydaları

Güçlü bir anti-inflamatuar olan glukozamin, eklem iltihaplanmalarına karşı bir bariyer oluşturarak diz, eklem ve kıkırdak iltihaplarını engellemeye yardımcı olur.

Eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olurken eklem ve kıkırdak oluşumunu da destekler.

İçeriğindeki kondroitin sülfat, kireçlenme tedavisinde kullanılmakta olan bir bileşen olup kıkırdak sıvısının azalması sonucu oluşan kireçlenme ağrılarında semptom azaltıcı etki göstermeye meyillidir.

Bunları İçermez

LAKTOZ

GDO

GLUTEN

ASPARTAM

DOMUZ KATKI MADDESİ

Aroma - Aromasız

İçindekiler:Glukozamin HCL 1500 mg %32,48 Kondroitin sülfat 1200 mg %28,26 Metil sülfonil(MSM) 600 mg %12,99 %20'lik Zerdeçal Ekstresi(50 mg Zerdeçal eşdeğer) 250 mg %5,41 Boswellia serrata (Akgünlük) ekstresi 200mg %4,33

Glukozamin 1500 mg
Kondroitin 1200 mg


Standart Kullanım

Yetişkinler için tercihen yemek zamanı günde 2kez 1 tablet alınması tavsiye edilmektedir.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password