Hakkımızda

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, spor yapan bireylere hedefleri doğrultusunda doğru, kaliteli ve orijinal besin takviyeleri ile birlikte spor giyim ve aksesuar ürünlerini en iyi şekilde satışa sunmakta ve kullanıcılara buluşturmaktadır. Sektörün öncü firmalarından Protein7.com bir çok internet sitesi ve supplement satıcısına da ürün tedariği sağlamaktadır.

%100 koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Protein7.com; kaliteli, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 2005 yılından bu yana 1 milyonu aşkın sipariş sayısı ile müşterilerin güvenini ve sevgisini kazanmıştır.

İthalatını yapmış olduğumuz ürünleri, Tarım Bakanlığının öngördüğü mevzuata uygun olarak ithal etmekteyiz. Satışını yaptığımız diğer tüm markaları ise üreticilerinden ve güvenilir ithalatçı firmalardan tedarik etmekteyiz.

Sporcu gıdaları sektöründeki deneyimimizle, Xpro Nutrition ve Phardux Nutrition markalarının üretimini Avrupa standartlarında Türkiye'de yaptırmaktayız. Kullanılan hammaddeler Avrupa'dan yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal edilmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkısı bulunmamaktadır.

Güvenli Alışveriş

Protein7.com’da yaptığın alışverişlerde kart bilgisi saklanmaz. Dünyada güvenle kullanılan Rapid SSL (Secure Socket Layer) şifreleme teknolojisi Protein7.com’da kullanılmaktadır.

Orijinal Ürün Garantisi

Protein7.com’da satılan ürünlerin %100 orijinal ürün garantisi olup faturası siparişle birlikte müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünlerin orijinalliği Protein7.com garantisi altındadır.

3D Secure

Kredi kartı ile ödeme esnasında 3D Secure sistemi kullanarak SMS doğrulama ile siparişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Koşulsuz İade

Orijinal ambalajına ve etiketine zarar vermeden, faturasıyla beraber ürünleri bize ulaştırarak 30 gün içerisinde koşulsuz iade yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 255 0707 no’lu müşteri hattımızdan, sabit hat veya Whatsapp ile, [email protected] mail adresinden veya Protein7.com’da bulunan Canlı Destek müşteri temsilcisi ile bize ulaşabilirsiniz. Instagram ve Facebook hesaplarımızı takip edebilir, duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password