Solgar Black Cohosh Root Extract 60...

Solgar Black Cohosh Root Extract 60 Vejetaryen Kapsül

Solgar
Stokta yok
Havale Fiyatı:
₺949,05

₺999,00
Aroma
  • Aromasız Aromasız


 

Bütün bitki ile birlikte standartlaştırılmış özü içerir. Standardizasyon, sabit miktarda aktif içeriği garanti eder. Solgar® Standardized • Full Potency™ (SFP) Bitkiler, hem geleneksel bitkicilik hem de standart bitkisel teknoloji ideolojilerini birleştiren benzersiz bir süreçle geliştirilmiştir. Tutarlı ve güvenilir bitkisel besin seviyeleri sağlamak için, bu önemli aktif bitki bileşiklerinin kontrollü bir miktarını izole edilmektedir. Ardından, bu gelişmiş, "standartlaştırılmış" bileşikleri, bitkinin tamamında doğal olarak bulunan tüm bileşenlerle harmanlanmıştır. Sonuç, doğada bulunan tüm sinerjik ve faydalı niteliklere sahip, güçlü, üstün kaliteli standartlaştırılmış bitki özüdür.

Öne Çıkan Özellikler

Bitkisel İçerik

1 Kapsül

Porsiyon Miktarı

60

Porsiyon

Ürün Faydaları

Bitkilerin aktif bileşenlerini bir miktar izole ederek bitkinin tamamında doğal olarak bulunan tüm bileşenlerle birleştirilen formülü, doğada bulunan tüm sinerjik ve faydalı nitelikleri bir arada sunmaktadır.

Karayılan otu olarak bilinen Black Cohosh, deoksiaktein adında bir etken madde içermekte olup Kuzey Amerika'ya özgü bir bitkidir.

Geri dönüştürülebilir amber renkli cam şişesi içerisindeki ürünü ışık, ısı ve neme karşı korur.

Vejetaryen kapsül ile vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

İçeriğinde buğday, gluten, tuz, nişasta, şeker, maya, soya ve süt ürünleri bulunmadığından bu ürünlere hassasiyeti olan kişiler çekinmeden kullanabilirler.

Bunları İçermez

ASPARTAM

DOMUZ KATKI MADDESİ

GLUTEN

GDO

Aroma - Aromasız

İçindekiler: Kapsül (hidroksipropilmetil selüloz), topaklanmayı önleyici (yağ asitlerinin magnezyum tuzları), hacim arttırıcı (mikrokristalin selüloz), toz karışım (PhytO₂X)™ (renklendirici (beta karoten), antioksidan (L-Askorbik asit)). PhytO₂X™ bileşenlerin tazeliğini korumak için oluşturulmuş doğal antioksidanların özel bir karışımıdır.

Standardize Karayılan Kök Ekstresi 200 mg
Triterpen glikozitleri (%2,5) (27-deoksiastein olarak) 5 mg
Soya Fasulyesi Tohum Ekstresi 200 mg
Soya İzoflavonları (%2) 4 mg
Karayılan Kök Tozu 200 mg


Standart Kullanım

Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde bir (1) kapsül. Bol su ile alınız.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password