Proteinocean Sleep Formula 50 Kapsül

Proteinocean Sleep Formula 50 Kapsül

Proteinocean
Havale Fiyatı:
₺331,55

₺349,00
Aroma
  • Aromasız Aromasız

Ücretsiz Kargo

Kargo
Ücreti Yok

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Sleep Formula daha kaliteli bir uyku için formülize edilmiştir. İçeriğindeki Valerian ve Melisa Ekstresi, 5-HTP, L-Triptofan etkenlerinin rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir.

Daha iyi bir uyku uyumanızı sağlar

Rahatlatıcı etkisi ile stresi azaltır

Vitamin ve mineral ile zenginleştirilmiştir.

Sleep Formula zengin ve etkili içeriği ile ön plana çıkmaktadır. İçeriğindeki Valerian ve Melisa Ekstresi, 5-HTP, L-Triptofan etkenlerinin rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir. Bu etkisi ile anksiyete ve stresi de azaltıcı etkisi olduğu söylenebilir. Ayrıca vitamin ve mineral takviyesi ile zenginleştirilerek uyku sırasında vücudunuzun toparlanmasına katkıda bulunacaktır. 

Sleep Formula içerisindeki Magnezyum; yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, elektrolit dengesine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal protein sentezine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki Çinko; asit-baz, karbonhidrat, makro besin öğeleri metabolizmasına, normal DNA ve protein sentezine, yağ asitlerinin ve A vitamininin normal metabolizmasına, normal kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin ve görme yetisinin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki B3 Vitamini; normal enerji oluşum metabolizmasına, normal mukozanın ve cildin korunmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki B6 Vitamini; normal sistein sentezine, normal enerji oluşum, homosistenin, protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Öne Çıkan Özellikler

150MG

Triptofan

2 Kapsül

Porsiyon Miktarı

25

Porsiyon

Bunları İçermez

GDO

DOMUZ KATKI MADDESİ

ET ÜRÜNÜ

GLUTEN

Aroma - Aromasız
Miktar 2 Kapsül
Çinko 10 mg
Magnezyum 120 mg
B6 Vitamini 10 mg
B3 Vitamini 30 mg
L-Triptofan 150 mg
5-HTP 50 mg
Valerian Kök Ekstresi 100 mg
Melisa Ekstraktı 100 mg


Standart Kullanım

11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 2 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Uyumadan 30-60 dk önce kullanabilirsiniz.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password