Phardux Bcaa Powder 2:1:1 - 450gr

Phardux Bcaa Powder 2:1:1 - 450gr

Phardux
1 Yorum
Havale Fiyatı:
₺512,05

₺539,00
Aroma
  • Ananas Ananas

Ücretsiz Kargo

Kargo
Ücreti Yok

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Phardux Bcaa 2:1:1, toz formda 2:1:1 lösin, izolösin ve valin amino asitlerinden oluşmaktadır.

BCAA’lar esansiyel aminoasitlerin en önemli bileşenleridir. Kas dokusunun maksimum seviyeye çıkabilmesi için, kas yıkımının önlenmesi gerekmektedir. Aminoasit alımları ise kas yıkımını minimum seviyede tutmanın en temel yoludur.  Alınan takviye gıdalar ile kas dokusuna yeteri miktarda aminoasit ulaşılması sağlanmaktadır. Bcaa yoğun antrenman dönemlerinde en çok ihtiyaç duyulan amino asitlerdir.

Phardux Bcaa ürünü 3 ölçek 15gr için 7400mg BCAA içermektedir. Kaliteli ham madde anlayışıyla hizmet veren Phardux markası farklı aroma seçenekleriyle de şimdiden tüm beğenileri üzerine toplamaktadır.

Öne Çıkan Özellikler

7.4G

BCAA

4.5G

Glutamin

15G

Porsiyon Miktarı

30

Porsiyon

Ürün Faydaları

Yoğun antrenman dönemlerinde günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını karşılamaya destek olurken kas büyümesine ve kas kütlesinin korunmasına pozitif etki eder.

BCAA'lar karaciğer yerine kaslarda metabolize olmaları sayesinde hızlı etki ederler ve antrenman sırasında enerji artışına katkı sağlar.

Antikatabolik etkiye sahip lösin, izolösin ve valin sayesinde protein yıkımı önlenerek kas kaybının da azalmasına etki eder.

Glutamin ile vücuttaki glutamin seviyelerinin koruyarak kas yıkımını ve kas ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Antrenman sonrası yenilenme ve adele dolgunluğu sağlayabilir.

İçeriğindeki yüksek orana sahip lösin ile protein sentezinde etkin rol alır. Kan şekeri seviyesini düzenlemeye yardımcı olurken kemik onarımından da sorumludur.

Bitkisel kaynaklı fermante edilmiş olup vegan/vejetaryen kullanıma uygundur.

Bunları İçermez

GDO

DOMUZ KATKI MADDESİ

GLUTEN

ET ÜRÜNÜ

SOYA

ŞEKER

LAKTOZ

ASPARTAM

HAYVANSAL İÇERİK

Aroma - Ananas

İçindekiler: BCAA (2:1:1 )[L-Lösin(3,700 mg),L- İzolösin(1,850 mg),L-Valin(1,850 mg)],L-Glutamin(4,500 mg),Doğala özdeş Karpuz aroma vericisi, Asitlik düzenleyici: Sitrik asit, dekstroz, maltodekstrin, Topaklanmayı önleyici: Tri kalsiyum fosfat, Tatlandırıcılar: Sukraloz, asesulfam K, Renklendirici: Pancar kırmızısı.

Enerji 17,07 kcal
Yağ 0 g
   (Doymuş Yağ) 0 g
Karbonhidrat 0 g
   (Şeker) 0 g
Protein 0 g
Lif 0 g
Tuz 0 g
L-Glutamin 4500 mg
BCAA 7400 mg
Lösin (BCAA) 3700 mg
İzolösin(BCAA) 1850 mg
Valin(BCAA) 1850 mg


1 Yorumlar

*****
Bu ürünü ilk defa denedim. Ananas aromasını kullanıyorum tadı gayet güzel. Bcaa değerleri yüksek ekstra glutamin içermesi de güzel olmuş kompleks bir ürün.
|

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password