Harbinger AB Carver Pro 21312

Harbinger AB Carver Pro 21312

Harbinger
Stokta yok
Havale Fiyatı:
₺956,44

₺1.006,78
Renk
  • Gri Gri


Ücretsiz Kargo

Kargo
Ücreti Yok

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Harbinger® AB Carver® Pro, AB egzersizlerinin etkinliğini artıran ve sırt, göğüs, kol ve göbek kaslarını güçlendirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olan patentli bir tasarıma sahip bir AB Wheel ekipmanıdır. Geleneksel AB tekerleklerinden farklı olarak, AB Carver Pro, kullanıcılar yuvarlanırken direnç sağlayan ve geri döndüklerinde yardımcı olan ve kasları daha kapsamlı bir şekilde birleştiren benzersiz bir karbon çelik yay mekanizması kullanır. Çoğu AB merdanede sadece düz ve arkaya dönmeye izin veren düz tekerlekler bulunurken, AB Carver Pro, kullanıcıların sağa ve sola dönerek eğikler de dahil olmak üzere tüm ab kaslarına girmelerine yardımcı olan geniş, küresel bir tekerleğe sahiptir. Bu, pelvis ve omuriliği stabilize eden derin çekirdek kaslarının güçlendirilmesine yardımcı olur. AB Carver Pro ayrıca, rahat ve dengeli kalırken kol kaslarının etkileşimini en üst düzeye çıkaran yastıklı, açılı, ergonomik el tutamaklarına sahiptir.

Ürün Bilgileri

Roll-Out egzersiz sonuçlarının en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olmak için dahili direnç ve ergonomik saplara sahip ultra geniş AB Roller'a (merdaneye) sahiptir.

İç kinetik motor, direnç sağlamak ve karın ve kol egzersizini arttırmak için bir karbon çelik yay kullanır.

Ultra geniş tekerlek sırtı, eğiklerde hedefli çalışma için sola, sağa veya ortaya oyurken denge sağlar.

Ergonomik el tutamakları kol ve çekirdek kaslarını harekete geçirmek için açılıdır; kolay saklama ve taşıma için tutma kolları çıkarılabilir.

Üstün konfor için yüksek yoğunluklu köpük kneepad içerir.

Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password