Xpro ZMA 90 Kapsül
Xpro ZMA 90 Kapsül

Xpro ZMA 90 Kapsül

2 Yorum
Havale Fiyatı:
₺236,55

₺249,00
Aroma
  • Aromasız Aromasız

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Xpro ZMA; magnezyum, çinko ve B6 vitamini içeren bir takviye ürünüdür. Gün içinde yaşayanan yorgunluğun azaltılması ile zinde kalmaya ve uyku kalitesine sağlayacağı pozitif etkinin yanı sıra sporculara maksimum verimliliği sağlamak için özel formüle edilmiştir. Bir servisinde 250mg Magnezyum15mg Çinko ve 8mg B6 vitamini sunmaktadır.

Magnezyum, vücutta birçok biyokimyasal süreçte rol oynayan önemli bir mineraldir. Xpro ZMA içeriğinde de magnezyum bisglisinat, yani magnezyumun bisglisin adı verilen bir amino asitle birleştirilmiş formu kullanılmıştır. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sunmayı ve kas performansını desteklemeyi hedeflemektedir.

Çinko, bağışıklık sistemi fonksiyonuprotein sentezi ve antioksidan savunma için önemli bir diğer mineraldir. Ürün içeriğinde yer alan çinko pikolinat formu, daha yüksek bir emilim gösterir ve vücutta etkin bir şekilde kullanılmasına yardımcı olabilir. Çinko genel anlamda bağışıklık sisteminin, cilt sağlığının ve zihinsel sağlığın desteklenmesine katkı sağlar. 

Xpro ZMA ayrıca B6 vitamini ile zenginleştirilmiştir. Protein metabolizmasından enerji üretimini desteklemesine birçok faydası bulunan B6 vitamini, magnezyum ve çinko ile sinerjik bir etki göstererek takviyenin etkisini güçlendirmeyi hedeflemektedir. 

Öne Çıkan Özellikler

250MG

Magnezyum

15MG

Çinko

8MG

B6 Vitamin

2 Kapsül

Porsiyon Miktarı

45

Porsiyon

Ürün Faydaları

En iyi biyoyararlanıma sahip magnezyum formlarından magnezyum bisglisinat formu ile daha yüksek emilim ile maksimum fayda sunmaktadır. 

İçeriğinde bulunan magnezyum ve çinko, protein sentezine ve normal kemiklerin korunmasına yardımcı olur. Kas ve kemik sağlığını destekler.

Magnezyum ile kas fonksiyonları ve performansını desteklemeye yardımcı olur, enerji metabolizmasını destekler.

Magnezyum seviyelerinin yükselmesi ile kas yorgunluğu, enerji düşüklüğü gibi magnezyum eksikliğinin neden olduğu sorunlara destek sağlar.

Çinko aynı zamanda bağışıklık hücrelerinin normal fonksiyonunu destekler, antioksidan enzimlerin aktivasyonuna katkıda bulunarak hücrelerin stresle mücadelesine yardımcı olur.

ZMA, uyku kalitesine ve düzenine pozitif etki edebilir. Gün içinde yaşanan yorgunluğun azaltılmasına katkı sağlar.

B6 vitamini sayesinde protein sentezinde görevli enzimleri hızlandırır ve protein emilimini destekler. Protein ve glikojen metabolizmasına katkı sağlar.

Bitkisel kapsül ve içeriği ile vegan/vejetaryen beslenmeye uygundur.

Bunları İçermez

KORUYUCU MADDE

GLUTEN

ET ÜRÜNÜ

GDO

LAKTOZ

DOMUZ KATKI MADDESİ

ASPARTAM

YAPAY RENKLENDİRİCİ

Aroma - Aromasız

Magnezyum Bisglisinat + Magnezyum Hidroksit, Bitkisel Kapsül, Çinko Pikolinat, Pridoksin Hidroklorür (Vitamin B6)

Miktar 2 Kapsül
Çinko 15 mg
Magnezyum 250 mg
B6 Vitamini 8 mg


Standart Kullanım

11 yaş ve üstü yetişkinler için aç karnına günde 1 porsiyon (2 kapsül) tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.
2 Yorumlar

A Kalte
Bu mineralleri en iyi emilen formlarda veren 2,3 firmadan biri. Teşekkürler
|

Uyku kalitem arttı
3.Kutuyu sipariş ettim. Annem ile birlikte kullanıyoruz. Annem memnun kaldı.Benim de uyku kalitem arttı geceleri çok rahat uyku geçiriyorum.Kas ağrılarım azaldı.
|

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password