Xpro Noxzilla Pre-Workout 18gr 21 Saşe
Xpro Noxzilla Pre-Workout 18gr 21 Saşe

Xpro Noxzilla Pre-Workout 18gr 21 Saşe

Stokta yok
Havale Fiyatı:
₺559,55

₺589,00
Aroma
  • Ahududu Ahududu


Ücretsiz Kargo

Kargo
Ücreti Yok

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Xpro Noxzilla Pre-workout, yüksek kaliteli zengin içeriği ve etkili bileşenleri ile antrenman esnasında enerji seviyelerinin yükselmesine, odaklanmayı ve kas dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olarak sporcuların verimli bir antrenman geçirmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Sinerjik etki sağlayacak bileşenler, direnç artışına ve pump etkisine katkı sağlayarak antrenmana daha şiddetli girmenize yardımcı olur.

Xpro Noxzilla Pre-Workout, kolayca karışabilen toz formu ile su ile karıştırılarak antrenman öncesinde alınması önerilmektedir. Daha uzun ve daha yoğun antrenmanlar yapabileceğiniz, daha hızlı toparlanabileceğiniz ve daha iyi bir performans sergileyebileceğiniz düşünülmektedir. Lezzetli ahududu aroması ile keyifli bir içim sağlar.

Öne Çıkan Özellikler

4200MG

Beta Alanin

3000MG

BCAA

2000MG

Arjinin

18G

Porsiyon Miktarı

21

Porsiyon

Ürün Faydaları

Kaslardaki enerjinin daha uzun süre kullanılmasını destekleyerek antrenman süresinin uzamasına ve verimli bir antrenman geçirmenize katkıda bulunur.

Vücut için gerekli olan ATP üretimine yardımcı olurken, özellikle adale torkunu artırmaya, yüksek güç ve performans sağlamaya destek olur.

Saf Beta Alanin içeriği, kas hücrelerindeki karnozin seviyelerini artırarak kastaki PH seviyesini yükseltir ve kas dayanıklılığına katkı sağlar.

Arjinin ile birlikte Taurin desteği sayesinde nitrik oksidi tetikleyerek kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha fazla oksijen, glikoz ve besin taşınmasında etkilidir.

%100 L-sitrulin amino asit sayesinde protein sentezini uyararak amino asit verimliliğini olumlu yönde etkiler. Kas kütlesini artırmaya katkı sağlar.

Kafein, Tirozin ile sinerjik bir şekilde çalışarak vücut ısısını artırılarak yağ hücrelerinin enerji döngüsüne dahil olmasına ve yağ hücrelerinin yakılmasına katkı sağlar.

İçeriğinde yer alan BCAA 2:1:1, Beta-Alanin, Arjinin, L-sitrulin bileşenleri ile antrenman süresinin uzamasına ve verimli bir antrenman geçirmenize katkıda bulunur.

Kompleks formülünün yanı sıra çeşitli vücut fonksiyonlarının devamında etkili B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri ilaveleri ile kas gücünü arttırmaya ve kas inşasına yardımcı olurlar..

Kolin ile antrenmana odaklanmanıza yardımcı olurken Kore Ginsengi Ekstresi ile antrenman konsantrasyonunu destekler.

Vücutta hızlı bir şekilde emilebilen Glukoronolakton, vücutta enerjiye dönüşerek antrenman esnasında enerji sağlamanıza yardımcı olur.

Bunları İçermez

GDO

ASPARTAM

DOMUZ KATKI MADDESİ

GLUTEN

HAYVANSAL İÇERİK

LAKTOZ

ET ÜRÜNÜ

Aroma - Ahududu
Miktar 18 gr
Kalsiyum 300 mg
Potasyum 300 mg
Magnezyum 125 mg
C Vitamini 240 mg
B5 Vitamini 19,8 mg
B6 Vitamini 10 mg
B2 Vitamini 6 mg
B3 Vitamini 30 mg
Kafein 206 mg
Beta Alanin 4200 mg
L-Citrulline 1000 mg
BCAA 2:1:1 3000 mg
Lösin (BCAA) 1500 mg
İzolösin(BCAA) 750 mg
Valin(BCAA) 750 mg
L-Arjinin 2000 mg
L-Taurin 800 mg
L-Tirozin 300 mg
Kolin 300 mg
Guarana Ekstresi 40 mg
Glukuronolakton 20 mg
Kreatin 1000 mg
Karabiber Ekstresi 5 mg
Kore Ginsengi 30 mg
Rodiola Ekstraktı 30 mg
İnositol 100 mg


Standart Kullanım

Yetişkinler için günde bir saşe (18g) ürünü 500ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password