• -₺40,00
Xpro L-Carnitine Thermo 1000ml

Xpro L-Carnitine Thermo 1000ml

Havale Fiyatı:
₺274,55

₺329,00 ₺289,00 -₺40,00
Aroma
  • Karpuz Karpuz

 

Xpro L-Carnitine ürünü Karnitin içeren sıvı formda bir üründür. Antrenman sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin karşılanmasına destek olabilmektedir.  Yüksek miktarda kafein içerir. Sıvı formu sayesinde hızlı emilir. Ürün 30ml 1 porsiyonunda, 3000mg L-Carnitine içermektedir. Aynı zamanda Xpro’nun içerisinde bulunan 180mg Kafein ile sınıfının iyileri arasında yer almasına katkı sağlamaktadır.

Öne Çıkan Özellikler

3G

L-Karnitin

180MG

Kafein

30ML

Porsiyon Miktarı

33

Porsiyon

Ürün Faydaları

İçeriğindeki bileşenler ile termojenik yapıda bir üründür, yani yağ yakımını destekler ve vücudun yağ oranının azalmasına destek olur.

İçeriğindeki kafein sayesinde fiziksel aktivite sırasında enerji artışına destek olabilmektedir. Dayanıklılık ve güç artışını da olumlu yönde artırmaya yardımcı olur.

Arjinin ile birlikte taurin desteği sayesinde nitrik oksidi tetikleyerek kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha fazla oksijen, glikoz ve besin taşınmasında etkilidir.

İçeriğindeki taurin ile kalsiyum ve potasyum düzeninin sağlanmasında etkili olmakla birlikte vücudun tuz- su dengesini sağlaması ve protein dengesinin korunmasında destek olur.

İçeriğinde bulunan yeşil çay, yeşil kahve ve guanara ekstreleri sayesinde metabolizmanın hızlanmasını sağlamakta iken guanara ekstresi ödem atıcı etkiye de sahiptir.

Hücre düzeyinde glikojen, enerji ve protein oluşumu metabolizmasına katkı sağlayan B3 ve B6 vitaminleri ile desteklenmiş zengin içeriğe sahiptir. B6 vitamini, protein emilimini de destekler.

Sıvı formu sayesinde daha hızlı emilim ve hızlı etki gösterir.

Bitkisel kaynaklı fermante edilmiş olup vegan/vejetaryen kullanıma uygundur.

Bunları İçermez

GDO

DOMUZ KATKI MADDESİ

GLUTEN

ET ÜRÜNÜ

SOYA

ŞEKER

LAKTOZ

ASPARTAM

HAYVANSAL İÇERİK

Aroma - Karpuz

İçindekiler: L-Karnitin, taurin, vitamin C (askorbik asit), arjinin, susuz kafein, guarana, yeşil çay ekstresi, yeşil kahve ekstresi, doğala özdeş karpuz aroma vericisi, asitlik düzenleyici: Sitrik asit, vitamin B3, koruyucular: Sodyum benzoat, potasyum sorbat, tatlandırıcılar: Sukraloz, asesulfam K, karabiber ekstresi, renklendirici: *Tartrazin.

Enerji 20 kcal
Yağ 0 g
   (Doymuş Yağ) 0 g
Karbonhidrat 0,8 g
   (Şeker) 0,54 g
Protein 4,2 g
Lif 0 g
Tuz 0,2 g
L-Karnitin 3000 mg
C Vitamini 240 mg
B6 Vitamini 5 mg
B3 Vitamini 30 mg
Kafein 180 mg
L-Arjinin 270 mg
L-Taurin 750 mg
Guarana 75 mg
Yeşil Çay 75 mg
Yeşil Kahve 60 mg
Karabiber 5 mg
Krom Pikolinat 200 mcg


Standart Kullanım

Günde 1 porsiyon (1 Ölçek/30ml) olmak üzere fiziksel aktivitelerden önce alınız.
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password