Xpro Bcaa + Glutamine 600gr
Xpro Bcaa + Glutamine 600gr

Xpro Bcaa + Glutamine 600gr

2 Yorum
Havale Fiyatı:
₺664,05

₺699,00
Aroma
  • Karpuz Karpuz

Ücretsiz Kargo

Kargo
Ücreti Yok

Orjinal Ürün Garantisi

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme
Seçeneği

Güvenli Alışveriş

3D Secure
Güvenli Alışveriş

 

Xpro Bcaa+Glutamine 600g, toz formda 4:1:1 lösin, izolösin, valin, glutamin ve taurin amino asitlerinden oluşmaktadır. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumaya yardımcıdır.

BCAA’lar esansiyel aminoasitlerin en önemli bileşenleridir. Kas dokusunun maksimum seviyeye çıkabilmesi için, kas yıkımının önlenmesi gerekmektedir. Aminoasit alımları ise kas yıkımını minimum seviyede tutmanın en temel yoludur.  Alınan takviye gıdalar ile kas dokusuna yeteri miktarda aminoasit ulaşılması sağlanmaktadır. Bcaa yoğun antrenman dönemlerinde en çok ihtiyaç duyulan amino asitlerdir.

L-Glutamin  bir amino asit türüdür. Vücut için gerekliliği tartışılmaz olan ve protein yapı taşı olarak mutlaka vücutta bulunması gereken Glutamin son derece önemli. Özellikle kaslar ile ilgili önemli görevleri olan bu amino asit, kas hacminin gelişmesine katkı sağlıyor, kaslarınızın toparlanma sürecini hızlandırıyor ve kas ağrılarının iyileşmesinde de oldukça etkili oluyor. Diğer taraftan Glutamin, sindirim sistemi, bağışıklık ve yaralar ile ilgili de önemli etkilere sahiptir.

Yoğun fiziksel antrenman yapan bireylerde, vücudun yeteri kadar glutamin üretememesi durumunda amino asit desteği olarak takviye edilmesi önemlidir.

Xpro Bcaa+Glutamine'in Öne Çıkan Özellikleri:

  • Porsiyon başına 5000mg BCAA

  • Porsiyon başına 5000mg Glutamine

  • Porsiyon başına 300mg Taurin

  • 4:1:1 oran

  • Toz formdadır.

  • Yağsız vücut kütlesi ve kas gücünü arttırmaya yardımcı olur.

  • Kas dokularında iyileşmeye ve gelişmeye destek olur.
Öne Çıkan Özellikler

5G

BCAA

5G

Glutamin

300MG

Taurin

12G

Porsiyon Miktarı

50

Porsiyon

Ürün Faydaları

Yoğun antrenman dönemlerinde kas kaybı yaşanmasını önlerken amino asit dengesini de korumaya yardımcı olur.

Glutamin ile vücuttaki glutamin seviyelerinin korunmasını sağlayarak kas yıkımını ve kas ağrılarını önlemeye yardımcı olur.

İçeriğindeki yüksek orana sahip lösin ile protein sentezinde etkin rol alır. Kan şekeri seviyesini düzenlemeye yardımcı olurken kemik onarımından da sorumludur.

%50 Bcaa %50 Glutamin içeriği ile 2 etkili desteği bir arada sunarak günlük Bcaa ve glutamin ihtiyacını karşılamaya destek olur.

Aroması ile kolay bir içim sunar.

Toz formundaki ürün hızlı emilim gösterir.

Bunları İçermez

GLUTEN

GDO

ET ÜRÜNÜ

DOMUZ KATKI MADDESİ

ASPARTAM

Aroma - Karpuz
Miktar 12 gr
Enerji 6,8 kcal
Yağ 0 g
   (Doymuş Yağ) 0 g
Karbonhidrat 1,7 g
   (Şeker) 0 g
Protein 0 g
Tuz 0 g
L-Glutamin 5000 mg
Bcaa 4:1:1 5000 mg
Lösin (BCAA) 3334 mg
İzolösin(BCAA) 833 mg
Valin(BCAA) 833 mg
L-Taurin 300 mg


2 Yorumlar

Mükemmel
Kargolama özenli ve ulaşması çok hızlı. Ürün gayet başarılı. Çilek tadı da muazzam. Sadece spor günleri spordan hemen önce alıyorum, spor sonrası xpro Concentrate whey kullanıyorum. Her sabah uyandığımda xpro maxx gainer kullanıyorum, yatmadan önce de xpro creatin kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Protein7 ailesi
|

Memnun kaldığım bir ürün
Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. Daha önceki siparişlerimde de olduğu gibi süper hızlı kargo ve hediyeler için teşekkürler. Ürüne gelirsek; yaklaşık 2 aydır. Kullanıyorum. Fark edilir derece de gelişme ve enerji artışı var. Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Ben xpro whey protein tozu ile 2 aydır kullanıyorum. Farkını ve faydasını görüyorsunuz
|

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password