TheLifeCo Yeşil Sebzeler İçecek Tozu...

TheLifeCo Yeşil Sebzeler İçecek Tozu 180gr

TheLifeCo
Havale Fiyatı:
₺265,91

₺279,90
Aroma
  • Aromasız Aromasız

 

Yeşil sebzelerin tek paket içerisinde buluşmasıyla ortaya çıkan TheLifeCo Yeşil Sebzeler İçecek Tozu, besin değeri yüksek yeşil sebzeleri, içecek tozu formunda kolay kullanılabilir şekilde sunan, doğal bir üründür.

Bitkisel ve doğal ürünlerden üretilen bu yeşil içecek, pratik kullanımıyla dikkat çeker. Sıcak veya soğuk içeceklere karıştırarak lezzetli bir karışım elde edebilirsiniz. Değerli sebze özlerindeki kıymetli içeriklerin toz haline getirilmesi ile gurme bir içecek ortaya çıkarılır. Yoğurt karışımlı içeceklerinizin içine ekleyerek tüketebilirsiniz. Pratik ambalajının içinde, doğadan özenle toplanan birbirinden farklı birçok bitkinin birleşimi bulunur. Yeşillik tozu, yeşil içecek tozu gibi isimlerle de bilinen TheLifeCo Yeşil Sebzeler İçecek Tozunu keyifle diyetinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

Aroma - Aromasız

İçindekiler: Dondurularak Kurutulmuş Limon, İnülin (Hindiba Kökü Lifi) (Prebiyotik Bileşen), Vitamin C (Askorbik Asit), Sodyum Bikarbonat, Dondurularak Kurutulmuş Misket Limonu, Nane, Stevya (E960- Tatlandırıcı), Spilunina Ekstraktı, Lahana Ekstraktı, Buğday Çimi Ekstraktı, Aloe Vera Ekstraktı, Ispanak Ekstraktı, Vitamin B5 (Pantotenik Asit), Çinko (Çinko Oksit), Vitamin B6 (Piridoksin), Vitamin B12 (Kobalamin).

Enerji 317 kcal
Yağ 0,2 g
   (Doymuş Yağ) 0,6 g
Karbonhidrat 62 g
   (Şeker) 47,9 g
Protein 4,3 g
Lif 20,9 g
Tuz 0 g
Çinko 250 mg
C Vitamini 6180 mg
B5 Vitamini 270 mg
B6 Vitamini 160 mg
B12 Vitamini 120 mcg


Standart Kullanım

Bir porsiyon (6g) TheLifeCo Yeşil Sebzeler İçecek Tozu, 200ml su ile karıştırılarak içilebilir. Sebze ve meyve sularına eklenip besin değeri artırılabilir. Salata soslarına dahil edilip tüketilen salatanın besin değeri artırılabilir. Smoothie tariflerine
Yorum yok

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password