• -₺120,00
Phardux Gainer Karbonhidrat Tozu 2500gr

Phardux Gainer Karbonhidrat Tozu 2500gr

Phardux
3 Yorum
Havale Fiyatı:
₺645,05

₺799,00 ₺679,00 -₺120,00
Aroma
  • Çikolata Çikolata

 

Phardux Gainer ürünü yoğun antrenman dönemlerinde sporcular için günlük kalori hedefinin karşılanması amacıyla üretilmiştir. Yüksek miktarda karbonhidrat içeren ürün sporcuların karbonhidrat ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Ürün 250gr 1 porsiyonunda, 198,3gr karbonhidrat içermektedir. Aynı zamanda Phardux’un içerisinde bulunan 25,6gr protein miktarı ve vitamin mineral desteği ile sınıfının iyileri arasında yer almasına katkı sağlamaktadır. Phardux karbonhidrat tozu vücudun ihtiyacı olan hem karbonhidratı hem de günlük protein miktarını karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Vücudun günlük karbonhidrat ihtiyacını karşılamaya yardımcıdır. Vücudun günlük protein ihtiyacını karşılamaya yardımcıdır. Hızlı sindirilebilen maltodekstrin ve desktroz kaynaklı karbonhidrat.

Phardux Gainer karbonhidrat tozunda bulunan vitamin ve minerallerin önemi:

- B6 vitamini, Tiamin (B1) vitamini, demir minerali, magnezyum minerali, enerji oluşum metabolizmasına yardımcı olur.

- Magnezyum normal protein sentezine yardımcı olmaktadır. Yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesinde rol oynar.

- B6 Vitamini bağışıklık sisteminin çalışmasını desteklemeye yardımcı olur, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

- E Vitamini antioksidandır ve vücudun bağışıklık sistemini destekler aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

- Tiamin (B1) Vitamini gıdanın enerjiye dönüştürülmesinde yardımcı olur.

Öne Çıkan Özellikler

198.3G

Karbonhidrat

25.6G

Protein

250G

Porsiyon Miktarı

10

Porsiyon

Ürün Faydaları

Günlük karbonhidrat ihtiyacını ve protein ihtiyacını büyük oranda karşılamaya ve kilo&hacim kazanılmasına destek olur.

Zengin içeriği sayesinde kas oluşumunu ve korunmasını destekler. Antrenman performansını artırmaya, dayanıklılığa olumlu yönde etki eder

Maltodekstrin ve desktroz kaynaklı karbonhidrat sayesinde hızlı sindirilir.

Antrenman sonrası kullanımda glikojen depolanmasına yardımcı olarak toparlanmayı hızlandırmaya destek olur.

İçeriğinde bulunan kalsiyum, potasyum, demir ve magnezyum ile sporculara destek sağlamasının yanında vitamin ve minerallerle de desteklenmiştir.

B1(Tiamin), B6 vitamini, demir ve magnezyum minerali enerji metabolizmasına yardımcı olarak besinlerin enerjiye dönüşmesinde ve enerji ihtiyacının karşılanmasında rol oynar.

B6 ve güçlü bir antioksidan olan E vitamini bağışıklık sisteminin çalışmasını desteklemeye yardımcı olurken B6 vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına da katkıda bulunur.

Kaşıkla bile kolaylıkla karışabilmektedir.

Bunları İçermez

GDO

KORUYUCU MADDE

DOMUZ KATKI MADDESİ

GLUTEN

ET ÜRÜNÜ

ASPARTAM

Aroma - Çikolata

İçindekiler: Maltodekstrin, Süt proteini (Peynir altı suyu protein konsantresi) (%12), Kakao Tozu, Dekstroz Monohidrat, Şeker, Aroma vericiler (Çikolata), Vitamin Karışımı (Vitamin C, Niasin, Vitamin E, Pantotanik asit, Vitamin B6, Riboflavin, Tiamin, Folik asit, Biotin, Vitamin B12), Lesitin, Kıvam Verici (Guar Gam). Tatlandırıcı (E 955 Sukraloz, Asesülfam-K)

Enerji 934,4 kcal
Yağ 3,11 g
   (Doymuş Yağ) 0,8 g
Karbonhidrat 198,3 g
   (Şeker) 10,08 g
Protein 25,59 g
Lif 3,91 g
Sodyum 98,52 mg
Kalsiyum 20 mg
Demir 5 mg
Potasyum 672,5 mg
Biotin 83,5 mcg
Niasin 10 mg
Magnezyum 71,25 mg
Tiamin 0,75 mg
Riboflavin 1 mg
C Vitamini 33,5 mg
E Vitamini 5,5 mg
B6 Vitamini 1 mg
B12 Vitamini 0,55 mcg
Pantotenik Asit 3,25 mg


3 Yorumlar

Bayıldım
Hayatımda ilk kez karbonhidrat tozu kullandım ve çok memnun kaldım. Karışması ve tadı çok iyiydi. Yorumu henüz ikinci gün yazdığım için performansıyla alakalı yorum yapmam doğru olmaz. Sütle kullandığımı da belirtmek isterim. Teslimat süresi de çok iyiydi.
|

Harika
Kilo almak en büyük problemimken phardux markasının bu ürünüyle tanıştım daha önce bi çok muadil denedim ancak tek sonuç aldığım ürün diyebilirim. Tadı harika.
|

Beğendim
Çikolata tadı tam kıvamında içerken baymıyor aynı zamanda shakera bile gerek olmadan kolay karışıyor. İçeriğide oldukça yüksek tavsiye ederim.
|

Bunları da beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password